אודות פנינה ארד

נעים מאוד 🙂

שמי פנינה ארד, רואת חשבון, מאמנת ומרצה לאורח חיים בריא, אשת עסקים ומאמנת אישית ועסקית.

אך לפני הכל אני נשואה לישראל אישי המקסים, ואמא ל-3 בנות נפלאות  קורל, ענבר וליהיא.

הסיפור האישי שלי

במשך שנים רבות הייתי במרוץ העכברים. מה זה אומר?

עבדתי שעות ארוכות מבוקר ועד ערב, פיתחתי קריירה מרשימה והפכתי להיות אשת עסקים בינלאומית.

מרבית חיי הייתי מה שנקרא שכירה בכירה. הקמתי עסקים בארץ ובחו”ל, הרווחתי המון ויכולתי להעניק למשפחתי רווחה כלכלית, בית יפה, חופשות בארץ ובחו”ל ועוד.

כל השנים עברתי גם תהליכים של התפתחות אישית, העצמה, יצירת מציאות, קורס מאמנים  אישיים ועוד. כל התהליכים שעברתי עזרו לי להיות אדם טוב יותר, לעסוק בנתינה לזולת, בהעצמת יחידים וחברות והובלתם להצלחה אישית וכלכלית, אבל לא דאגתי לעצמי, לרווחה האישית שלי.

לקראת גיל 50 הבנתי שלא ככה אני רוצה לחיות את המשך חיי, שלא חשוב כמה בכירה הייתי, עדיין הייתי צריכה לתת דין וחשבון לבוס, ולעיתים לסבול אף הערות מעליבות ממנו ומהסביבה.

אז החלטתי לעשות שינוי בחיי. החלטתי שלא חשוב כמה מיליונים אני מרוויחה, אם לא כייף לי. החלטתי שמעתה ואילך אעשה רק מה שאני אוהבת, ואעבוד רק עם מי שאני רוצה.

פרשתי והקמתי עם משפחתי את נושה בייקרי, שהינה מאפיית בוטיק שמספקת לחמי מחמצת בריאים ומעולים לבתי טבע מדן ועד אילת, וצמוד אליה הקמנו בית קפה וחנות מכירה.

אני מאוד אוהבת לבשל וגם לארח, ועל הבסיס הזה של אהבת האדם הקמנו את בית הקפה שלנו, שהינו מקום ביתי ואהוד על לקוחותינו.

אבל זה לא הספיק לי. הרגשתי שאיני ממצה את עצמי ויכולותיי לעזור לסובבים אותי.

עלים מהם מפיקים שמנים ארומתיים

אירוע בריאותי שעברתי, גרם לי לחשב מסלול מחדש.

בעת טיסה למינכן לפגישת עסקים, חטפתי אירוע מוחי קל. ככה הוא נקרא. אולי הוא קל כאירוע מוחי, אבל הוא גרם לי לזעזוע עמוק. הבנתי שמשהו חייב להשתנות בחיי, שאני חייבת לחשב מסלול מחדש, ולעשות שינוי עמוק בחיי.

רק כשאתה מרגיש אובדן שליטה על חייך, על בריאותך, כשיכולת הדיבור והתפקוד היומיומי שלך נפגעים, רק אז מגיע השינוי האמיתי.

התוצאה המיידית של האירוע שעברתי הייתה מעבר דירה והתקרבות למקום העבודה, הורדת רגל מהגז, עד עצירה כמעט מוחלטת ,כשעיקר עיסוקי היה בטיפול בעצמי ובבריאות שלי.

שנה וחצי אחרי עדיין גמגמתי, ועדיין לא חזרתי לעצמי ולכוחותיי, ואז הביאו אלי חברים בקבוקונים קטנים עם שמנים אתריים, ואמרו לי שהשמנים האלו יקימו אותי על הרגליים, וישיבו לי את כוחותיי.

הייתי סקפטית לחלוטין, אבל כמי שמעדיפה להשתמש בתרופות טבעיות, החלטתי לנסות את המוצרים.

הצצתי ונפגעתי! והיום אני מאוהבת לחלוטין במוצרים הללו.

בריאותי שבה לאיתנה, חזרתי לעצמי ולאנרגיות שלי, ואפילו החלפתי את טיפולי האסטמה שלי בטיפול בשמנים ארומתיים.

מאז הרומן שלי עם חברת דוטרה העמיק מאוד, משפחתי חבריי וסובביי נהנים מהשימוש בשמנים ובתוספים של דוטרה ומחליפים את התרופות הקונבנציונליות במוצרים הנפלאים של דוטרה. כמובן שמיד נרשמתי ללימודי ארומתרפיה במכללה לרפואה טבעית, והעמקתי את לימודי הארומתרפיה שלי בהיכרות עם השמנים הטהורים, והתערובות המיוחדות של דוטרה, שנוגעים בכל פן של בריאותינו.

מצאתי את עצמי ממליצה לאנשים על המוצרים ומטפלת באנשים, בפן הבריאותי שלהם, ומקבלת מהם כל הזמן הוקרות תודה על ההצלחה בטיפול הטבעי בבריאותם. או אז נזכרתי שבצעירותי בכלל רציתי להיות להיות רופאה, אבל למדתי ראיית חשבון משיקולים פרקטיים.

הקמנו בנושה בייקרי מערך שלם של סדנאות, הרצאות וקורסים בתחום הריפוי הטבעי בשילוב הארומתרפיה הטהורה של דוטרה, לרבות סדנאות לניקוי רעלים והרזיה ועוד.

בנוסף, כמי שהינה אשת עסקים עם חושים עסקיים חדים מאוד, הבנתי מהר מאוד שיש כאן עסק מדהים, עבורי ועבור כל מי שרוצה להצטרף להצלחה שלי.

שמנים איכותיים של דוטרה
Previous slide
Next slide

לכן שילבנו במערך ההדרכות שלנו סדנאות להתפתחות אישית ומנטורינג להצלחה. כל מי שרוצה לצאת ממרוץ העכברים, לחשב מסלול מחדש, ולהצליח מוזמן להצטרף להצלחה שלנו.
כיום אנחנו קהילה שמונה אלפי אנשים בארץ ובעולם. אנשים שבחרו בבריאות שלהם. אנשים שבחרו לטפל בעצמם ובבני משפחתם באמצעות השמנים והתוספים הנפלאים של דוטרה.

החזון שלנו הינו להפיץ את הבשורה של הארומתרפיה הטהורה ברחבי העולם, לסייע לאנשים להיות בריאים יותר פיזית ומנטלית, וכמובן להובילם להצלחה ולחופש כלכלי.