יוגה וארומתרפיה

יוגה וארומתרפיה

אלה מאיתנו שמחפשים לתרגל את החיבור לגוף, להתמלא באנרגיות ולשפר את יכולת הריכוז – פונים פעמים רבות לתרגול היוגה שעוזר לחזק את הצד הפיזי והמנטלי. כדי לעזור לנו להפיק את המיטב מתורת היוגה, פיתחה חברת דוטרה קולקציית מוצרי ארומתרפיה ליוגה. הערכה כוללת 3 תערובות שמנים אתריים שנרקחו בשיתוף פעולה עם מתרגלת היוגה הוותיקה הלנה בראור, במיוחד כדי להקל על יוגיסטים מתחילים, ולהעצים את אפקטיביות התרגילים אצל יוגיסטים מנוסים.

מה תמצאו בערכה המושלמת?
טריו אקסקלוסיבי של תערובות שמנים ארומתיים שפותחו על ידי דוטרה ליוגי שבך.
צמיחה, עוגן ומיקוד הן התערובות המושלמות, לשדרוג חייך ושגרת היוגה שלך.
תערובות אלו מספקות ניחוחות משכרים שמסייעים לגוף להתעורר, לגלות יציבות ומסייעות לנפש ולנשמה להתמקד, עם כל צעד, כל נשימה וכל תנועה, יחד עם חיזוק הגוף.

 

1. doTERRA Arise Enlightening Blend – צמיחה

התערובת המעוררת היא הראשונה מבין מוצרי הארומתרפיה ליוגה, ומטרתה לעזור לכם להתעורר, להתרומם, ולמצוא את הכוחות ואת המוטיבציה להמשיך, אפילו כאשר אתם נקלעים לתקופות של חוסר ביטחון, ייאוש וחולשה.

התערובת מורכבת משמנים אתריים טהורים של אשכוליות, אוסמנטוס, לימון ואשוח סיביר על בסיס שמן קוקוס קוסמטי של דוטרה FCO – FRACTIONATED COCONAT OIL. התערובת מומלצת במיוחד עבור יוגיסטים בעת שהם מתרגלים תרגילי עמידה, חצי ירח, או כאשר הידיים מורמות תוך כדי עמידת מתיחה הצידה.

אופן השימוש והמינון משתנים מעט לפי מטרות השימוש והתזמון שלו:

  • על מנת להתחיל את היום בתחושה רעננה, שמחה ומלאת אנרגיה: יש למרוח 2-3 טיפות.

  • על מנת להשתפר ברמה בעת תרגול תנוחות יוגה מאתגרות במיוחד: מומלץ למרוח מספר טיפות בכפות הידיים ואז לנשום עמוק.

  • על מנת לשמור על מוטיבציה במהלך היום ולא לשכוח את היעדים שהצבנו לעצמנו: אפשר להוסיף מספר טיפות של התערובת המעוררת לתכשיטים ארומטיים (שרשראות, צמידים, או דיפיוזירים אישיים) כדי שהניחוח ילווה ויחזק אותנו לאורך כל היום.

 

2. doTERRA Anchor Steadying Blend – עוגן

תערובת חשובה ביותר בעולם של מוצרי ארומתרפיה ליוגה. זוהי תערובת המורכבת מלבנדר, אלמוג, לבונה, ארז, קינמון, פלפל שחור ופאצ'ולי, היוצרים ביחד ניחוח עשיר, אדמתי שמעודד תחושת השתרשות ויציבות. זוהי תערובת מצוינת לכל מי שמתמודד עם אי-יציבות וחוסר שקט, ומחפש להשיב לעצמו מעט שלווה ואיזון. נהוג להשתמש בה בעת תרגול מדיטציה בישיבה או בשילוב עם תנוחות יוגה שונות כמו תנוחת הטוויסט או בהו מודרה.

אופן שימוש מומלץ:

  • על מנת להגיע לתחושת יציבות וביסוס: אפשר למרוח 2-3 טיפות באזור הלב. מומלץ במיוחד בעת התמודדות עם החלטות או אתגרים גדולים במיוחד, שמאיימים על תחושת הביטחון והיציבות שלכם.

  • לקידום תחושת רוגע ושלמות: יש למרוח את התערובת על הקרסוליים, עמוד השדרה וכפות הרגליים.

  • כדי להתמקד ולהעצים את האפקטיביות של תרגול מדיטטיבי: מורחים 2-3 טיפות על האזורים הנבחרים מיד לפני תחילת התרגול.

 

3. doTERRA Align Centering Blend – מיקוד

שילוב ייחודי של כוסברה, ברגמוט, מנטה, מיורן, בזיליקום, גרניום ויסמין עוזר לנו להתמרכז ויוצר תחושת ריכוז יוצאת דופן, שמעצימה את האפקטיביות של תרגול היוגה ועוזרת לנו להתחבר אל הגוף והרוח שלנו. מתרגלי יוגה מנוסים אוהבים להשתמש בתערובת זו בעת תרגול תנוחת הלוחם 2, משולש או תנוחת השער.

דרכי שימוש מומלצות:

  • מריחה של מספר טיפות על העור מעל הלב, העורף ושורשי כפות הידיים מומלצת על מנת לקדם זרימה ותחושת קבלה עצמית.

  • שימוש ב-2-3 טיפות של התערובת בתוך תכשירים ארומטיים ייעודיים, מעצימה את האפקטיביות של תרגול היוגה.

  • אם אתם מתרגלים תרגילי יוגה שנועדו להעניק בעיקר יציבות, ניתן להגביר את האפקטיביות ולהעצים את החיבור עם התרגיל בעזרת מריחה של טיפה אחת או שתי טיפות מהתערובת על אזור הלב, או אזורים אחרים שמתאימים לכם.

 

מרכז נטורל ליבינג מקדם בברכה חיבור טבעי לגוף ולנפש

יוגה עבורנו, ממש כמו שמנים אתריים, היא דרך בה אנחנו מסייעים לגוף שלנו להפיק את המיטב ממנו, ללא צורך בכימיקלים או רעלים אחרים.

לכן, החלטנו להציע את ערכת הארומתרפיה ליוגה במחיר מצוין ועם מלאי רחב שנמצא ברשותנו.

המטרה שלנו היא להפיץ את הבשורה בדמות העזרה העצמאית שאנחנו יכולים לספק לעצמנו, בדמות השלווה והרוגע שניתן להגיע אליהם ללא תמריצים וללא רעלים ובדמות איזון על אף אורח החיים המאתגר.

אנחנו יותר מנשמח לסייע לכם ולספק לכם כל מידע דרוש, ייעוץ מקצועי או כל דבר אחר שיסייע לכם להתחבר ל"אני" שלכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר – זה פשוט ומידי.

ערכות ארומתרפיה ומוצרים שלא כדאי לפספס