הצהרת נגישות

 
 www.nlp-p.co.il השקיעה  כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.
 
נגישות באתר www.nlp-p.co.il
www.nlp-p.co.il מעמידה לרשותו את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל-www.nlp-p.co.il לשפר את תאימותה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).
 
הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות www.nlp-p.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.
 
כתב ויתור
www.nlp-p.co.il ממשיכה במאמציה לשפר כל העת את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו.
 
למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר www.nlp-p.co.il, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.
 
כאן בשבילך
אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו באתר www.nlp-p.co.il או זקוק לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.
 
צור קשר
אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות www.nlp-p.co.il באופן הבא:

Email: [email protected]

בכל עניין, בעיה או צורך בעזרה בענייני נגישות – אתם יותר ממוזמנים לפנות אל אחראי הנגישות שלנו:

[email protected]

0525994415